Felicja, Teofil, Zyta

Zapraszamy do Młodzieżowej Rady Gminy Kościan

Zachęcamy do włączenia się w działalność Młodzieżowej Rady Gminy Kościan! Ta wyjątkowa okazja daje młodzieży szansę wpływania na sprawy naszej społeczności oraz tworzenia pozytywnych zmian w naszym otoczeniu.

Jeśli macie pasję do angażowania się w życie społeczne, chcecie mieć realny wpływ na decyzje dotyczące naszej gminy oraz chcecie reprezentować głosy swoich rówieśników, to właśnie ta szansa jest dla Was! Niezależnie od tego, czy macie doświadczenie w pracy społecznej, czy dopiero chcecie rozpocząć swoją aktywność, zapraszamy Was do zgłaszania swoich kandydatur do Młodzieżowej Rady Gminy Kościan.  Praca w Młodzieżowej Radzie Gminy Kościan to nie tylko okazja do rozwijania swoich umiejętności przywódczych i organizacyjnych, ale także do poznawania nowych ludzi i wspólnego działania dla dobra naszej społeczności. Jeśli czujecie, że chcecie być głosem swojej społeczności i mieć realny wpływ na jej rozwój, nie wahajcie się zgłosić swojej kandydatury! Wspólnie możemy stworzyć lepszą przyszłość dla naszej gminy. Termin składania kandydatur mija dnia 28 marca br.

Więcej informacji na stronie: https://bip.gminakoscian.pl/bip/10886.html